Dny dobrovolnictví 2023

Laskavost, radost, dobrosrdečnost, spokojenost,
dobrá vůle
Vyzkoušej si dobrovolnictví!
Kdy jindy než teď?
I hodina se počítá…Dobrovolníci mění svět

Dny dobrovolnictví 2023 (DD 2023) budou probíhat ve dnech 25 – 30. 4. 2023 a organizátory jsou Regionální dobrovolnická centra v zapojených krajích. V letošním prvním pilotním celorepublikovém ročníku se zapojilo 6 krajů, a naše RDC PK a tím i Plzeňský kraj byli mezi prvními, kdo s nadšením do nové výzvy naskočili. 

Do nabídky DOBROakcí letošního ročníku se mohou připojit nejrůznější organizace, spolky, neformální skupiny i fyzické osoby. Ti všichni mají možnost přihlásit se ke kampani a  zorganizovat nebo se jako dobrovolník přidat k DOBROakci pro své sousedy, známé, pro místo jim blízké i vzdálenější a  přispět tak k  dobré věci.

Cílem Dnů dobrovolnictví 2023 je umožnit kontakt veřejnosti s dobrovolnictvím a neziskovým sektorem a  zlepšit tak porozumění fungování organizací a zvýšení povědomí a informovanosti o možnostech dobrovolnictví. Akce má ambici stát se tradiční velkou akcí podporující téma zapojování dobrovolníků v ČR s  důrazem na posílení místní komunity (inspirujeme se slovenskou akcí Týždeň dobrovoľníctva)

Máte zájem stát se součástí našeho dobrovolnického světa? Ozvěte se faiferlikova@totemplzen.cz nebo 736 489 755

Aktuality

mediální partneři