Dny dobrovolnictví 2024

Laskavost, radost, dobrosrdečnost, spokojenost,
dobrá vůle
Vyzkoušej si dobrovolnictví!
Kdy jindy než teď?
I hodina se počítá…Dobrovolníci mění svět

Dny dobrovolnictví 2024 (DD 2024) budou probíhat ve dnech 25 – 28. 4. 2024 a organizátory jsou Regionální dobrovolnická centra v zapojených krajích. V letošním celorepublikovém ročníku se zapojí 12 krajů, a naše RDC PK a tím i Plzeňský kraj byli mezi prvními, kdo s nadšením do nové výzvy naskočili. 

Do nabídky DOBROakcí letošního ročníku se mohou připojit nejrůznější organizace, spolky, neformální skupiny i fyzické osoby. Ti všichni mají možnost přihlásit se ke kampani a  zorganizovat nebo se jako dobrovolník přidat k DOBROakci pro své sousedy, známé, pro místo jim blízké i vzdálenější a  přispět tak k  dobré věci.

Máte zájem stát se součástí našeho dobrovolnického světa? Registrujte svoji akci do 29.2.2024 ZDE

Cílem Dnů dobrovolnictví 2024 je umožnit kontakt veřejnosti s dobrovolnictvím a neziskovým sektorem a  zlepšit tak porozumění fungování organizací a zvýšení povědomí a informovanosti o možnostech dobrovolnictví. Akce má ambici stát se tradiční velkou akcí podporující téma zapojování dobrovolníků v ČR s  důrazem na posílení místní komunity (inspirujeme se slovenskou akcí Týždeň dobrovoľníctva)

Máte dotazy a nejasnosti? Kontaktujte faiferlikova@totemplzen.cz nebo 736 489 755

Na chvíli bez pláště 

O studentské organizaci IFMSA Česká republika, která je organizací pro studenty medicíny, kteří chtějí být co nejlépe připraveni pro povolání lékaře…