Rubriky
Dny dobrovolnictví 2023

Jak funguje Červený kříž? Přijďte se podívat, třeba budete chtít být jejich dobrovolníkem

Jak funguje Červený kříž? V rámci Dnů dobrovolnictví 2023 se otevírají dveře. Přijďte se podívat, třeba budete chtít být jejich dobrovolníkem

Český červený kříž je humanitární společnost s působností v humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné oblasti po celém území České republiky. Svoji aktivní pobočku má také v Plzni. A právě ta se zapojuje do letošních Dnů dobrovolnictví dvěma akcemi – v komunitním a školícím centru.

Komunitní centrum v Tylově 9

„Přijďte do našeho komunitního centra v Tylově ulici 9 v Plzni a dozvíte se, jak se zapojit do dobrovolnických aktivit, jak funguje Záchranný tým a SAR tým, i mnoho zajímavého o vyhledávací kynologii,“ láká na akci Lada Brožová, která proběhne ve středu 26. dubna 2023 od 15 do 17h.

Školící centrum v Tylově 20

 „Ve školicím centru ve stejném čase dozvíte více o projektu Street medicine a projektech vzdělávání v první pomoci a první psychické pomoci,“ uzavírá Lada Brožová.

Kontakt pro více informací k oběma akcím: Lada Brožová, e-mail: info@cck-plzen.cz

Cílem obou akcí je seznámit nejširší veřejnost s možností dobrovolnictví v Oblastním spolku Českého červeného kříže v Plzni a v Rokycanech. „Chcete-li se stát dobrovolníkem, napište nám na mail zachrannytym@cck-plzen.cz,“ zní z Plzně.