Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

Únorová DobroSnídaně je za dveřmi

Přijměte pozvání

29.2.2024 v 10:00 hod. v TOTEMu, Kaznějovská 51, Plzeň Bolevec

Přihlášení ZDE

Co je vlastně DobroSnídaně? Kdo může na naše pomyslné dveře nahlédnout? Srdečně zveme všechny, který je blízké téma dobrovolnictví. Všechny, kteří už jsou chyceni a dobrovolnictví se stalo součástí jejich života, ale i ti, kteří by rádi zkusili něco dobrovolně podniknout.

V Plzeňském kraji „společně snídáme“ už od roku 2022 a motto, které se objevuje na každé pozvánce, nám pomáhá zamýšlet se nad různými tématy, problémy, tvořit společné akce a rozšiřovat naše pozitivní společenství.

„Místo pro inspirativní setkávání nad aktuálními tématy, která přinášejí radosti a někdy i starosti, na které nechceme být sami.“

Přjměte pozvání na některou a nebo na všechny jarní DobroSnídaně a zapojte se s námi do Dnů dobrovolnictví 2024. Všechny informace můžete získat na únorové DobroSnídani, kterou připravujeme na 29.2.2024 od 10:00 do 12:00 hod. v TOTEMu v Kaznějovské 51 v Plzni Bolevci.

Program:

1 . Informace o přípravách DD 2024

2. Příprava pozvánek, medailonků a příspěvků na web a sociální sítě – pokud budete mít zájem o natočení (hlas, video), připravte si krátký text cca 30 vteřin (např. co bylo vloni a na co zvete letos, proč by měli dobrovolníci podpořit vaši akci, proč by měla veřejnost přijít právě k vám, kdy a kam je zvete apod.) a pár fotek (třeba z loňska nebo ilustrační o vaší činnosti)

3. Malé školení pro organizátory DobroAkcí v rámci DD2024 Jak vyrobit jednoduchý leták v Canva – práce se šablonou, Jak společně síťovat – společná propagace na FB, Instagram, Linkedin