Rubriky
Co je u nás v regionu nového

Ukliďme si kousek domova

Jarní úklid s TOTEMem

Poslední březnovou sobotu bude probíhat po celé ČR velký jarní úklid, tedy celostátní dobrovolnická akce „Ukliďme Česko“. Jedním ze zapojených organizátorů je i TOTEM, z.s.

Příroda zbavená sněhu ukazuje, že přes zimu (a možná i z časů dřívějších) se v křoví a u cest rozmnožily plechovky, pytlíky, obaly od sušenek a další „okrasné“ předměty. Chcete-li společně s námi přírodu těchto nepěkných věcí zbavit, připojte se k nám.

KDY? V SOBOTU 27. 3. 2021

Sraz dobrovolníků je v 10:00 hod. u TOTEMu, úklid bude trvat asi do 14:00 hod.

V TOTEMu dostanete pomůcky k úklidu, domluvíme také odvoz sesbíraných odpadků. Utvoříme skupinky, případně jen dvojice, a společně si uklidíme nejen před vlastním prahem. Pojďte spolu s námi uklidit nejen okolí TOTEMu – od TOTEMu k Šídlováku a na druhé straně silnice směrem k Petrovským dírám, a potom od Šídlováku kolem Nováčku a za tratí kolem Sofronky a Senečáku. Chcete-li přírodě trochu pomoci, pojďte do toho s námi.

Zájemci, prosím hlaste se u Heleny Vernerové emailem na vernerova@totemplzen.cz nebo telefonicky na tel. č. 732 773 858. Další možnost, jak se přihlásit a přidat se k nám, je přímo na webu akce https://www.uklidmecesko.cz/event/27704/.

Těšíme se na všechny pomocníky a čistější přírodu. J