Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

Druhý cyklus vzdělávání koordinátorů v Plzeňském kraji odstartoval v sobotu 6.3.2021

S čistě ženskou skupinou jsme v sobotu 6.3.2021 otevřely druhý cyklus vzdělávání koordinátorů dobrovolnictví v Plzeňském kraji. Úžasná spolupracující a aktivní atmosféra, i přes on line formu, provázela celý sobotní den, který utekl jako voda. Zorientovaly jsme se v problematice dobrovolnictví v různých úhlech pohledu na dobrovolnickou činnost, probraly legislativní rámce, vytvořily si strategii vlastního projektu a využily možnost skupinové i lektorské konzultace v jeho rozvoji. Reflektovaly svoji cestu v dobrovolnickém dění v regionu historicky i v současné době. Připravily jsme si témata na další setkání, která budou zaměřena na přímou práci s dobrovolníky, kde zejména zacílíme na motivaci dobrovolníků a jak ji podporovat. Nezapomeneme ani na fundraising a na další účastníky akcentovaná témata.

Celý kurz má časovou dotaci 20 hodin (část je realizována prezenčně a část e-learningovou formou). V rámci projektu MVČR Rozvoj dobrovolnictví v ČR ho poskytujeme bezplatně, a je akreditován MPSV. V TOTEM, z.s. je pak možnost zakončit kurz kvalifikační zkouškou podle NSP Koordinátor dobrovolnictví.  

Pokud vás zaujala možnost dalšího rozvoje a vzdělávání v oblasti koordinace dobrovolníků, připravujeme další skupinu na letní měsíce (květen – červenec), kdy doufáme, že bude možné vzdělávat se prezenční formou. Skupinu otevíráme pro max. 10 lidí. Pro přihlášení, prosím, vyplňte tento formulář.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.