Rubriky
Konference Konference 2022

Konference 2024 Plzeň „Kde i DOBRO uzdravuje“

RDC PK, TOTEM, z. s., pořádá ve středu 17. dubna 2024 v Plzni,
v prostorách nového kampusu Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy odbornou konferenci „Kde i DOBRO uzdravuje“, která zahájí program celorepublikových DNŮ DOBROVOLNICTVÍ 2024.

Tématem konference „Kde i DOBRO uzdravuje“ je dobrovolnictví ve zdravotnictví aneb výzvy, zkušenosti a perspektivy dobrovolnické služby v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních.

Program postupně doplňujeme, můžete se těšit na inspirativní řečníky z řad zdravotníků, na jejichž pracovištích dobrovolníci působí, koordinátorů dobrovolníků ve zdravotnických zařízeních, zástupců dobrovolnických organizací i samotných dobrovolníků. Představíme Vám dlouholeté úspěšné dobrovolnické projekty, ale i projekty zcela nové, nápadité, inovativní. Budete překvapeni, kde všude se dobrovolníci ve zdravotnictví uplatní.

Bonusem pro Vás jistě bude i návštěva novostavby Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Plzni na Lochotíně, kde v Modré posluchárně konference proběhne. Nový kampus, který zcela po právu získal prestižní ocenění Stavba roku 2023, nabízí vzdušné, barvami hýřící prostředí a úchvatný výhled na město Plzeň. Ochutnávka  ZDE.

Přihlásit se bude možné v průběhu března 2024. Zůstaňme proto v kontaktu! Těšíme se na Vás v Plzni.