Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

Pozvánka na květnovou DobroSnídani

Přijměte pozvání na další DobroSnídani (online) pro koordinátory dobrovolníků v přijímajících organizacích, v lokálních dobrovolnických centrech a v dalších dobrovolnických projektech v Plzeňském kraji.

Pojďme se potkat nad dopolední kávou nebo čajem a  sdílet své zkušenosti a nápady „jak na to“

Tentokrát se budeme s lektorkou a ředitelkou Českého centra fundraisingu, z. s., paní Janou Ledvinovou věnovat tématu Jak neuvíznout v účetnictví NNO. Blíže se zaměříme na konkrétní záludnosti sponzoringudarovacích smluv a reklamního plněnítransparentních účtů, veřejných sbírekonline fundraisingu. Čeká nás přehled možností ve fundraisingu, jejich výhody a typické využití.

Jana Ledvinová
 Jako expertka zajišťuje lektorské a poradenské služby v oblasti fundraisingu, řízení organizace, PR, sociálního podnikání a lektorských dovedností.  Přes 15 let pracuje jako školitelka a poradkyně fundraisingu a managementu NGO v České republice, ve střední a východní Evropě a na blízkém východě.  Zkušenosti s řízením NGO získala jako ředitelka občanského sdružení Tereza, které spoluzaložila a řídila přes 20 let.
 Management NGO studovala na Institutu politických studií v John´s Hopkins University v Baltimore, USA.


Potkáme se ONLINE, a to ve středu 26. 5. 2021 v 10.00 hodin.  https://zoom.us/j/2428826281?pwd=QWhpTXVHTnJYb0kwaVFuTTBWU2hKQT09

Meeting ID: 242 882 6281 Passcode: pVQM7n

Rezervujte si prosím čas do 12.00 hodin. Abychom naše setkání přizpůsobili co nejvíce Vašim potřebám a společný čas využili co nejefektivněji, zašlete prosím svůj dotaz na paní Janu Ledvinovou do neděle 23. 5. 2021 na e-mail:  faiferlikova@totemplzen.cz

Nemáte-li konkrétní dotaz, ale téma Vás zaujalo, neváhejte a připojte se k nám také. Z organizačních důvodů si dovolujeme požádat Vás o potvrzení Vaší účasti do neděle 23. 5. 2021 také na e- mail: faiferlikova@totemplzen.cz.

DobroSnídaně je součástí programu Dne otevřených dveří dobrovolnictví v Plzeňském kraji v rámci projektu Rozvoj dobrovolnictví v ČR (reg. č.: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_029/0003724)