Rubriky
Archiv

Hledáme dobrovolníky pro letní příměstské i pobytové tábory

Prázdniny se kvapem blíží a s nimi přichází i možnost uspořádat pro děti větší, než jen víkendové akce! I letos se budou konat příměstské i pobytové tábory. A to, že jste už vyrostli neznamená, že se jich nemůžete zúčastnit. Bez ohledu na to, zda jste jako malí sami jezdili na tábory nebo ne, můžete být nápomocní a také si oddychnout od svých celoročních starostí.

Hledáme dobrovolníky, kteří budou pomáhat jako táboroví asistenti nebo asistenti dětí, které mají z nějakého důvodu, problém fungovat v kolektivu. Hrazené jídlo a u pobytových táborů také ubytování je samozřejmostí. Kromě toho získáte zkušenost s prací s dětmi, organizací akcí, získáte nové přátele a můžeme Vám vystavit i certifikát o odpracovaných hodinách.

Mnoho dobrovolníků označuje tuto pomoc jako dovolenou, při které se zabaví mnohem příjemněji, než když svůj volný čas stráví na vlastních výletech nebo prostým lelkováním. Pokud chcete udělat dobrý skutek a zažít spoustu srandy, tak neváhejte a nezávazně nám o sobě dejte vědět ve formuláři na konci stránky!

Pro ty, kteří chtějí na příměstské táboře dělat asistenta konkrétnímu dítěti:

12. – 16. 7. 2021, časově každý den od cca 7:30 do 15:30. Asistent by měl na starosti 10 letého chlapce s autismem. Je samostatný, nají se, dojde si na záchod, obleče se, komunikuje, jen potřebuje občas být zalezlý v jiné místnosti, když je toho na něj moc. Potřebuje, aby u něj někdo byl, resp. byl s ním a byl tu pro něj.

Pro ty, kteří by chtěli být táborovými asistenty:

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.