Rubriky
Co je u nás v regionu nového

Nové call centrum (nejen) pro registraci na očkování

Vyplňování formuláře pro očkování

Dobrý den, jmenuji se Novák a potřeboval bych pomoct s registrací na očkování.“ To jsou slova, která naši operátoři na novém call centru slýchají každý den.

V pondělí 18. ledna jsme spustili call centrum pro pomoc seniorům s registrací na očkování. V provozu jsou momentálně dvě linky:


pro Plzeňský kraj: 374 721 689


pro Plzeň: 374 780 960


Od 9 do 15 hodin jsou u telefonu připraveni 4 operátoři, kteří zjišťují, jak budou chtít senioři pomoct. Existují tři způsoby. Prvním, nejčastějším a nejbezpečnějším je vyplnění registračního formuláře po telefonu. Pro tuto variantu jsou připraveni další 4 operátoři, kteří klienta zaregistrují. Druhou možností je provedení registrace při osobní návštěvě jednoho z našich center – TOTEMu v Bolevci, na městských úřadech městských obvodů Plzeň 1, Plzeň 2, Plzeň 3 nebo v D klubu v obvodu Plzeň 4. Posledním způsobem pomoci s registrací je osobní návštěva dobrovolníka u klienta doma.

Kromě linek určených pouze pro registraci od července 2020 nabízíme call centrum pro projekt „Mosty„. Tam mohou volat všichni, kteří potřebují jakoukoli pomoc. To zahrnuje venčení psů, doprovod k doktorovi, dovezení nákupu…

Linka projektu Mosty: 374 790 399

Během jediného dne běžně vyřídíme přes 300 telefonátů!