Rubriky
Co je u nás v regionu nového Vzdělávání a jiné akce

III. Den otevřených dveří dobrovolnictví v Plzeňském kraji

I přes nepříznivé epidemiologické podmínky se ve středu 31.3.2021 od 11 do 18 hodin uskuteční v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM již třetí den otevřených dveří dobrovolnictví v Plzeňském kraji. Vzhledem ke stávajícímu omezení kontaktů budou některé jeho části probíhat online. Od 11 do 12 hodin bude probíhat online DobroSnídaně na téma vzdělávání koordinátorů dobrovolníků a samotných dobrovolníků. Přihlásit se můžete tímto odkazem:

https://zoom.us/j/2428826281?pwd=QWhpTXVHTnJYb0kwaVFuTTBWU2hKQT09

Dále budou součástí online programu od 13:00 do 13:30 dvě přednášky z Veletrhu práce a vzdělávání. První z nich povede paní ředitelka Bc. Faiferlíková a druhou dobrovolnice paní Mgr. Jehličková. Zde je odkaz na akci:
http://www.veletrhprace.online/www/item/cs/604bcc5b3c5d7

Od 12 do 16 hodin budou v Boleveckém sídle TOTEMu (Kaznějovská 51, Plzeň) probíhat prohlídky vedené lidmi, kteří se v oblasti zdejšího dobrovolnictví dlouhodobě pohybují. Díky tomu mají bezprostřední přehled o všem, co se v této oblasti děje a mohou tak návštěvníkům poskytnout náhled, který není odtržený od reality. Vzhledem k dodržování epidemických nařízení bude akce probíhat v podobě zhruba půlhodinových prohlídek. Na ty je nutné se předem ZAREGISTROVAT (viz. níže). Každé prohlídky se může zúčastnit jen jeden návštěvník.

Závěrem se od 16 do 18 hodin bude probíhat online DobroKavárna. Ta bude místem, kde se ti, kteří uvažují o dobrovolnictví mohou dovědět, co to obnáší a zjistit jaká činnost by se jim líbila. Stejně tak mohou přijít ti, kteří již dobrovolníky jsou. Mohou si popovídat s ostatními a užít si příjemně strávený podvečer. Připojit se můžete na tomto odkazu:

https://zoom.us/j/2428826281?pwd=QWhpTXVHTnJYb0kwaVFuTTBWU2hKQT09

[CP_APP_HOUR_BOOKING id=“2″]