Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

Druhý ročník pro zájemce o dobrovolnictví #dobrovolníkem na zkoušku

Připravujeme pro všechny, kteří mají chuť a odvahu zkoušet nové věci,  již druhý ročník adventního kalendáře   #dobrovolníkem na zkoušku.

Podstata myšlenky je nabídnout plzeňské (i mimoplzeňské) veřejnosti možnost vyzkoušet si dobrovolnickou práci bez závazku dobrovolnické smlouvy.

Společně s dalšími kolegy z organizací, ve kterých pracují dobrovolníci, jsme připravujeme dobrovolnický adventní kalendář, ze kterého si zájemci budou moci vybrat a vyzkoušet, jestli jim dobrovolnictví může něco nového v životě nabídnout – smysl všedního dne, dobrý pocit, novou zkušenost.

Nabízíme ty nejkrásnější vánoční ozdoby, které přinesou radost, laskavost a dobrou pohodu těm, kteří dávají i těm, kteří dostávají… a tak by to o vánočních svátcích mělo být…

Pokud jste organizace, která by chtěla v termínu 1. – 24.12.2023 připravit dobrovolnickou příležitost pro ty, kteří chtějí ochutnat dobrovolnictví, kontaktujte se svým nápadem koordinátorku dobrovolnictví Danu Gajdošíkovou na emailu: gajdosikova@totemplzen.cz nebo přijďte na DobroSnídani 26. 10.2023 v 10:00 hod. do  TOTEMu, Kaznějovská 51, Plzeň – Bolevec a domluvíme se.