Rubriky
Adventní kalendář

SmeTu, z.s. Tachov 16. 12. 2023

SmeTu, z.s. je spolek, který si klade za cíl oživovat a podporovat kulturní a společenský život ve městě Tachov. Jeden z našich nejblížících projektů je akce Ježíškova cesta, která se uskuteční 16. prosince 2023 v malebném prostředí Tachova na Rychtě. Tato vánočně laděná procházka Knížecí alejí je určena pro děti i dospělé, a věříme, že vytvoří magickou atmosféru pro celou rodinu.

Trasa procházky bude ozářená svíčkami, které vytvářejí jedinečnou vánoční atmosféru. V cíli cesty na vás čeká betlém s malým Ježíškem v jesličkách a „Strom přání,“ do kterého můžete zavěsit vlastní ozdobičku představující vaše tajné přání. Kromě toho vás čekají vánoční písně a koledy, které si můžete zazpívat u betlému společně s místní skupinou Sebranka.

Abychom mohli udělat z Ježíškovy cesty nezapomenutelný zážitek, hledáme dobrovolníky, kteří by se chtěli zapojit do přípravy této akce a samozřejmě i do samotného průběhu. Vaše dobrovolnická pomoc může být klíčovým prvkem pro úspěch celé akce a zároveň přispět k posílení společenství ve městě.

Pokud máte zájem stát se součástí týmu připravujícího Ježíškovu cestu nebo byste se chtěli angažovat v budoucích akcích SmeTu, z.s., ozvěte se na dobrovolnik@totemplzen.cz nebo přímo na spoleksmetu@gmail.com .