Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

Přijměte pozvání na DOD v Plzeňském kraji tentokrát ve Stříbře

Rádi bychom vás pozvali na další speciální událost, která vám otevře dveře do světa dobrovolnictví! V rámci akce Noční vlčí máky si můžete přijít přiblížit možnosti dobrovolnické práce ve Stříbře a okolí.

Dny Otevřených Dveří Dobrovolnictví v Plzeňském kraji se konají ve spolupráci s městem Stříbro a projektem Bezpečnostní dobrovolník, který přináší podporu a bezpečí občanům již od roku 2016.

Kdy a kde se můžeme setkat?

Datum: 10. listopadu 2023
Čas: 10:00 – 13:00 hodin
Místo: Vstupní vestibul radnice města Stříbra

Přijďte se podívat na prezentaci různých dobrovolnických aktivit a projděte se průřezovou výstavou fotografií z projektu Bezpečnostní dobrovolník.

Datum: 11. listopadu 2023
Čas: 18:00 – 22:00 hodin
Místo: Prostor u řeky Mže, mezi bunkrem ŘOP a Hornickým muzeem ve Stříbře

Tento večer bude věnován oceněním dobrovolníků města Stříbra a vzpomínce na hrdiny „Noc vlčích máků“. Událost završí lampiónový průvod.

Staňte se dobrovolníkem na zkoušku!

Pokud jste zvědaví a chcete si vyzkoušet dobrovolnickou práci na vlastní kůži, máte na to příležitost. Přijďte, nechte se inspirovat a možná objevíte nový směr, jakým byste chtěli přispět svými dobrovolnickými schopnostmi.

Nechte se unést kouzlem dobrovolnictví a přijďte se k nám připojit na Den Otevřených Dveří Dobrovolnictví v Plzeňském kraji.

Těšíme se na setkání s vámi!