Rubriky
Co je u nás v regionu nového

Pracujete s dětmi? Ještě je možné přihlásit se na konferenci mentoringových programů

Příští týden – ve čtvrtek 11.2. – se uskuteční velice zajímavá akce  – online konference „Mentoringové programy s dětmi – současnost a budoucnost“, od 9.30 do 15.30 

Konferenci pořádá Organizace pro pomoc uprchlíkům, z.s., partnerem této konference je Národní asociace dobrovolnictví, z.s.

Pokud jste již přihlášeni, těšíme se na vaši účast 🙂

Pokud jste se ještě nepřihlásili, neváhejte s registrací, která je nutná pro získání linku ke přihlášení na Konferenci. 

Zváni jsou všichni zájemci, kteří ať už pracují s dětmi, anebo by je tato oblast dobrovolnictví mohla zajímat, a taktéž budeme rádi za sdílení konference u spolupracujících institucí, jako např. Oddělení sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD). Vzhledem k tomu, že je konference online, jsou zváni i vaši dobrovolníci.

Registrace je možná na emailu pavla.merhautova@opu.cz.

Odpolední workshopy jsou realizovány pouze pro zaměstnance členských organizací NAD, z.ds. a z kapacitních důvodů je nutný předběžný zápis na specifický workshop (prosím uveďte při registraci na konferenci, o který workshop máte zájem, příp. kolik osob za vaši organizaci).

Během konference bude prostor na Vaše dotazy pro přednášející a v odpolední části možnost sdílení specifických témat, kterými se v dobrovolnických programech s dětmi zabýváte.

V případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat organizátorku konference Pavlu Merhautovou (pavla.merhautova@opu.cz), popř. za partnera konference NAD Bohdanu Břízovou (bohdana.brizova@tempericb.cz).