Rubriky
Adventní kalendář

Náš Touškov 19.12.2023

Spolek Náš Touškov je aktivní nezisková organizace s hlubokým závazkem podporovat komunitu a přispívat k lepšímu životu obyvatel v obci Touškov a jejím okolí. Jeden z našich inspirativních projektů je Deka pro…, který má za cíl vytvářet deky pro ty, kteří potřebují teplé a láskyplné objetí v těžkých časech.

Rádi bychom vás pozvali k účasti na Společném workshopu háčkování, který má nejen naučit nové dovednosti, ale také nabízí možnost zapojit se do charitativního projektu Deka pro… jako dobrovolník. Workshop se koná 19.12.2023  od 16:00 do 20:00 hod. v klubovně v obci Kůští (Klubovna je Vedle Domu s čp. 3, pokud budete bloudit volejte paní Blance 776 00 28 91) a bude příležitostí pro všechny, kteří chtějí projevit svou kreativitu a současně přispět k dobré věci.

Během workshopu se naučíte základy háčkování a následně budete moci vyzkoušet sestavit a kompletovat čtverce, které budou použity při vytváření dek pro potřebné. Každý dobrovolník bude mít možnost si vyrobit háčkovanou ozdobu, kterou si odnese jako vzpomínku na den, kdy se stal součástí této charitativní iniciativy.

Pokud máte zájem přidat se k nám a stát se dobrovolníkem napište na dobrovolnik@totemplzen.cz nebo přímo na dekapro@nastouskov.cz