Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

IV. Den otevřených dveří dobrovolnictví v Plzeňském kraji

I přes nepříznivé epidemiologické podmínky se ve středu 28.4.2021 od 10 do 18 hodin uskuteční v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM již čtvrtý den otevřených dveří dobrovolnictví v Plzeňském kraji. Vzhledem ke stávajícímu omezení kontaktů budou některé jeho části probíhat online. Od 10 do 12 hodin bude probíhat online DobroSnídaně na téma JAK SE NÁM DAŘÍ? Aneb dobrovolnictví v období pandemie (realizujeme v posledním roce aktivně dobrovolnický program? Za jakých podmínek? Jaká vnímáme rizika? …)

DobroSnídaně  je prostorem pro krátká, ale o to intenzivnější inspirativní setkání NEJEN koordinátorů dobrovolníků nad aktuálními tématy, která přinášejí radosti a někdy i starosti, a na které nechceme být sami … uvařte si dobrou kávu nebo čaj a přijměte naše pozvání. Přihlásit se můžete tímto odkazem:

https://zoom.us/j/2428826281?pwd=QWhpTXVHTnJYb0kwaVFuTTBWU2hKQT09

Mezi 12 a 16 hodinou budou v Boleveckém sídle TOTEMu (Kaznějovská 51, Plzeň) probíhat prohlídky vedené lidmi, kteří se v oblasti zdejšího dobrovolnictví dlouhodobě pohybují. Díky tomu mají bezprostřední přehled o všem, co se v této oblasti děje a mohou tak návštěvníkům poskytnout náhled, který není odtržený od reality.

Součástí IV. Dne otevřených dveří je i výstava fotografií „Kouzlo dobrovolnictví“ instalovaná v Boleveckém sídle TOTEMu.

Vzhledem k dodržování epidemických nařízení bude akce probíhat v podobě zhruba půlhodinových prohlídek. Na ty je nutné se předem ZAREGISTROVAT (viz. níže). Každé prohlídky se může zúčastnit jen jeden návštěvník.

Závěrem se od 16 do 18 hodin bude probíhat online DobroKavárna. Ta bude místem, kde se ti, kteří uvažují o dobrovolnictví, mohou dovědět, co to obnáší a zjistit jaká činnost by se jim líbila. Stejně tak mohou přijít ti, kteří již dobrovolníky jsou. Mohou si popovídat s ostatními a užít si příjemně strávený podvečer. Připojit se můžete na tomto odkazu:

https://zoom.us/j/2428826281?pwd=QWhpTXVHTnJYb0kwaVFuTTBWU2hKQT09

[CP_APP_HOUR_BOOKING id=“2″]