Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

II. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DOBROVOLNICTVÍ V PLZEŇSKÉM KRAJI

II. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DOBROVOLNICTVÍ V PLZEŇSKÉM KRAJI s podtitulem “Co umíme, co nabízíme, co s  námi můžete prožít aneb Představujeme se a těšíme se na příští spolupráci”, se uskuteční ve středu 7. října 2020, v čase od 10 do 18 hodin v prostorách Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM,  na adrese Kaznějovská 51, Plzeň – Bolevec. Je součástí programu Týdne sociálních služeb.

V první části programu od 10. hodiny dopolední Vám rádi představíme individuální formou možnosti spolupráce, které můžeme Vaší organizaci nabídnout, a to nejen při zajišťování či vysílaní dobrovolníků. Nabídneme přehled aktivit a činností, které realizujeme a zajišťujeme, a také formy podpory, které jako Regionální dobrovolnické centrum Plzeňského kraje nabízíme.

První část programu bude probíhat ve formě individuálních setkání v prostorách TOTEMu. Není potřeba se na ni registrovat, je však nezbytné dodržet předepsaná epidemiologická opatření platná v době konání akce.

Ve druhé části programu se v 16 hodin potkáme v naší DOBROKAVÁRNĚ  u výborné kávy v diskusi nad  tématem  Dobrovolníci v sociálních službách.  Sdílet své zkušenosti přijdou aktivní dobrovolníci, kteří dlouhodobě působí v sociálních službách. Přijďte a zapojte se do diskuse.

Druhá část programu proběhne formou diskuse uzavřené skupiny. Z organizačních důvodů, a pro zodpovědné dodržení potřebných epidemiologických opatření, je kapacita akce omezena na 30 míst pro účastníky z řad zástupců poskytovatelů sociálních služeb.

Děkujeme vám proto za potvrzení účasti, včetně jmen účastníků, na el. adresu: jandova@totemplzen.cz,  nejpozději do pondělí 6. října 2020.