Rubriky
Co je u nás v regionu nového

Hledáme dobré duše pro roznos TOTEMových novin seniorům pro radost

PLZEŇ a okolí

Noviny budou k vyzvednutí ve středu 25.11. od 12 hod. do 16 hod. a ve čtvrtek 26.11. od 8 hod. do 16 hod. 

Samotná  distribuce novin by měla být dokončena do neděle 29.11.2020.

Letošní rok je pro nás všechny náročný. Velmi náročný je i pro naše klienty, což jsou převážně naši spoluobčané seniorského věku. Už podruhé v tomto roce naši senioři prožívají období, kdy se nemohou věnovat aktivitám, které jim v TOTEMu nabízíme a na které jsou zvyklí. Nemohou chodit zpívat, cvičit, tančit, trénovat paměť. Nemohou chodit na přednášky, na besedy, do jazykových kurzů. Hlavně se ale nemohou setkávat s námi, ale zejména se svými kolegyněmi a kolegy, přáteli, známými.

Jsme si vědomi toho, jak moc je tato situace tíží.

Alespoň jako určitou náhradu toho, o co teď všichni přicházíme, ale hlavně jako vyjádření toho, jak moc na naše seniorky a seniory myslíme, připravili jsme pro ně už třetí vydání TOTEMových novin, tentokrát s adventním obsahem. Věříme, že je náš pozdrav nejen potěší. Doufáme, že jim zpříjemní současnou prazvláštní situaci, že při řešení našich rozmanitých úkolů přijdou na jiné myšlenky, že je náš návrh TOTEMových vycházek „vytáhne“ ven.

Potřebujeme dobrovolníky, kteří budou schopni a ochotni vyzvednout si v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM, Kaznějovská 51, Plzeň – Bolevec, výtisky TOTEMových novin a následně je doručit na adresy dle předaného adresáře. Máme připravené adresáře podle plzeňských lokalit tak, abyste měli adresáty pokud možno nedaleko od sebe.

Díky vám, dobrovolníkům, se TOTEMové noviny dostanou až k 1500 adresátům. Za to vám patří obrovský dík.

Co tedy naše výzva obnáší prakticky?

Noviny budou k vyzvednutí ve středu 25.11. od 12 hod. do 16 hod. a ve čtvrtek 26.11. od 8 hod. do 16 hod. 

Samotná  distribuce novin by měla být dokončena do neděle 29.11.2020.

Prosíme o reakci, zda nám můžete s roznosem TOTEMových novin pomoct, do pátku 20.11.2020 na email:  pittnerova@totemplzen.cz