Rubriky
Aktuálně hledáme

Hledají se dobrovolníci na doučování

Hledají se dobrovolníci a dobrovolnice na pomoc při doučování dětí do Dětského domova v Horšovském Týně, PONTONu, pro projekt Fénix s důvěrou, a další potřebné organizace. Je možná varianta online i offline (pro Fénix i s proplacením cestovného ve výši hromadné dopravy nebo projetého benzínu).

Tato neobvykle těžká pandemická doba zatěžuje nejenom nás dospělé, ale ovlivňuje i životy dětí. Společně s návratem do škol totiž mnozí zjistili, že předměty v offline výuce nezvládají. Jedná se o děti, jejichž rodiče, pěstouni či jiní opatrovníci, si nemohou dovolit zaplatit jim doučování. A sami například vzhledem k vysokému věku, nedostatku času způsobeného prací nebo nedostatku vlastního vzdělání nejsou schopni svým dětem nebo svěřencům pomoci.

Pomozte, prosím, aby tito žáci základních škol znovu najeli do potřebných kolejí výuky a nezaostávali za těmi, jejichž rodina je lépe situovaná. Vždyť právě vzdělání na základní škole je zásadním pilířem jejich budoucího života.

Pokud máte pravidelně v týdnu alespoň hodinu času a chuť udělat dobrou věc, tak se, prosím, zaregistrujte skrze náš formulář a my se vám obratem ozveme.

Věřte, že nic nepotěší více, než když Vám jednou zavolají pěstouni dítěte, které doučujete a řeknou „Dnes psali ve škole přepadovou písemku a ten náš kluk dostal 14 bodů z 15. Sám nám řekl, že je to díky Vašemu doučování. Bez Vás by možná propadl. Jsme Vám opravdu moc vděční!

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.