Rubriky
Vzdělávání a jiné akce

Andělský slet 2023: Poděkování města Plzně dobrovolníkům za jejich úsilí a obětavost

Odbor sociálních služeb města Plzně a Kancelář primátora města Plzně i v letošním roce připravily již 17. ročník tradiční akce Andělský slet, která slouží jako zvláštní poděkování všem dobrovolníkům, kteří nezištně přispěli svým časem a energií v průběhu roku 2022 ve prospěch města Plzně a jeho obyvatel. Tato prestižní cena, nazývaná Anděl roku byla udělena každému nominovanému dobrovolníkovi, který se v roce 2022 významně zapojil do práce pro komunitu a její rozvoj. Tento výjimečný okamžik znamená nejen ocenění, ale také povzbuzení k dalšímu dobrovolnickému úsilí a motivaci pro další generace dobrovolníků.

V tento páteční podvečer se Měšťanská Beseda stala místem, kde se setkali dobrovolníci, dobrovolnické organizace, koordinátoři dobrovolníků a organizátoři této výjimečné akce. Ceny Anděl roku předal primátor města Plzně. Jedinečná atmosféra události opakovaně posiluje pouto mezi dobrovolníky a městem Plzeň a zároveň slouží jako prostředek k vyjádření vděčnosti za jejich neocenitelnou pomoc a nasazení.

Andělský slet 2023 byl zpestřen bohatým programem, jehož vrcholem bylo hudební vystoupení Václava Noida Bárty, který přinášel radost a pozitivní energii všem přítomným. Dodával akci jedinečnou atmosféru a rozptyl od každodenní rutiny. V rámci tradičního rautu si účastníci mohli vychutnat delikátní pokrmy a osvěžující nápoje.

Regionální dobrovolnické centrum by chtělo touto cestou poděkovat všem dobrovolníkům, dobrovolnickým organizacím, koordinátorům dobrovolníků za jejich neúnavnou práci, kterou vykonávají pro naši komunitu. Jejich obětavost a dobročinnost jsou hnací silou, která pomáhá zlepšovat životy mnoha lidí. Rádi bychom poděkovali i organizátorům Andělského sletu, Odboru sociálních služeb města Plzně a Kanceláři primátora za jejich nadšení, snahu a profesionální přístup při přípravě letošního ročníku.