Rubriky
Adventní kalendář

TOTEM Plzeň 3. a 4. 12. 2023

Rádi fotíte a milujete atmosféru vánoc? Přijďte jako dobrovolník – fotograf zachytit atmosféru krásného koncertu Smíšeného Žihelského sboru anebo rozsvítit TOTEMový vánoční stromeček!

3. prosince 2023 se v Plzni v TOTEMu uskuteční koncert Žihelského smíšeného sboru. Pokud máte rádi hudbu a rádi fotíte, přijďte zachytit atmosféru tohoto krásného koncertu Žihelského smíšeného sboru, který byl založen v roce 2009 a v TOTEMu budou hrát v rámci vánoční tour 2023.

Koncert se bude konat v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM Kaznějovská 51 v Plzni Bolevci od 14:30 do 18:00. Jako fotograf budete mít možnost fotit z různých úhlů a zachytit tak ty nejkrásnější momenty koncertu.

4. prosince 2023 se v Plzni v Bolevci před TOTEMem uskuteční rozsvícení vánočního stromečku. Chcete li pomoci udělat tento den výjimečným pro ostatní, přijďte se zapojit jako dobrovolník. Vánoční stromeček bude živý a bude zdoben světly a ozdobami.

Pomoct můžete od 16:00 do 18:00 hod. Vaším úkolem bude, rozdávání svařáku a prskavek návštěvníkům.

Obě akce jsou skvělou příležitostí, jak pomoci ostatním a zároveň si užít svůj volný čas.

Přijďte a buďte součástí něčeho krásného!

V minulém roce se na těchto akcích podílelo mnoho dobrovolníků, kteří se do dobrovolnictví zapojili a pokračují v něm do dnes.

Neváhej a přidej se k nim! Kontaktuj: dobrovolnik@totemplzen.cz