Point 14, z. ú.

Point 14 (point for teen) aktivně hledá možná společná východiska pro lidi se závislostí nebo ohrožené závislostí s ohledem na jejich minulost a aktuální situaci s cílem podpořit a pozvednout osobnost člověka.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Od 18 let je možné stát se dobrovolníkem ve službách Kontaktního centra, Terénního programu a Střediska následné péče.

V Kontaktním centru dobrovolník vypomáhá pracovníkům obstarávat potravinový a hygienický servis pro klienty navštěvující kontaktní místnost, která je otevřena PO-ČT 10:00- 13:00. Termíny a pravidelnost docházení je vždy na domluvě s koordinátorem služby. Terénní program vyžaduje pravidelnost docházení dobrovolníka – např. 1x týdně vzhledem k charakteru služby a cílové skupiny. Terénní program probíhá zejména v dopoledních hodinách a náplní je kontakt s uživateli návykových látek na ulici a na squatech. Středisko následné péče uvítá dobrovolníky pro pravidelné hlídání dětí během skupinových terapeutických aktivit (pondělky a středy v podvečer).

Zaujala Vás naše činnost? Podpořte naši organizaci!

Kde nás najdete: Husova 14, 301 00 Plzeň

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Holá

Telefon: 777 256 136

Email:  hola@point14.cz

Akreditace dle zákona o dobrovolnické službě: NE

V rámci Smlouvy o vysílání dobrovolníků zastřešuje TOTEM, z.s.

Školení pro dobrovolníky a jejich typy: (např.)

Školení dle vnitřních směrnic

Další informace:

http://www.point14.cz/

Sídlo: Husova 14, 301 00 Plzeň

Statutární zástupce: Karel Nyerges

Místo působnosti: Plzeň-město