Rubriky
Co je u nás v regionu nového

Moving Station příležitost pro dobrovolníky, kteří milují kulturu a divadlo

Přestože se kultuře v této podivně COVIDové době nedaří, rádi bychom vám představili jeden z úžasných plzeňských projektů.

MOVING STATION – PROSTOR PRO SOUČASNÉ UMĚNÍ A VZDĚLÁVÁNÍ

Moving Station je inspirativní místo v působivě revitalizované kulturní památce, otevřený prostor pro současné umění, vzdělávání, zábavu i vaše projekty. 

Moving Station je svébytná alternativní plzeňská scéna pro současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty, která již od roku 2000 hostí umělce z celého světa. 

Jejich fungování se neobejde bez dobrovolnických rukou a bez dobrovolnických srdcí. Máte rádi kulturu, divadlo, tanec a pospolitou společnost lidí s obrovskou energií a neskutečnými nápady??? Neváhejte a vyrazte na „hemžící se zastávku“  a nabídněte kousek svého času, uvidíte, že se vám mnohonásobně vrátí.

Příležitost dobrovolníky, kteří by rádi pomohli s přípravou a pořádáním akcí kulturního programu, konkrétně v těchto oblastech: realizace kulturních aktivit (prodej vstupenek, uvádění hostů do sálu, šatna), technická pomoc při stavbě scény, distribuce tištěného programu, sdílení událostí na sociálních sítích.

Moving Station nabízí benefity v podobě volného vstupného, setkání s umělci a odborníky v oboru, spolupráce se zajímavými lidmi, pobyt ve tvůrčím prostředí.

Kde je najdete: Koperníkova 56, Most Ivana Magora Jirouse, Plzeň

Kontaktní osoba: Eva Kraftová

Telefon: +420 775 131 003

Email:  eva.kraftova@johancentrum.cz