Lesní školka a ekocentrum Berounka

„Považujeme setkání s přírodou za základní lidskou potřebu člověka. Je důležitou podmínkou pro tělesný, duševní i duchovní vývoj. Chráníme dětství.“ 

V čem jsme vzácní…

Jsme vzácní naším přístupem k dětem. Každý z našeho týmu je jiný, ale všechny nás spojuje naše láska k přírodě a touha vytvářet pozitivní budoucnost, nám i dětem – skrze nás, skrze děti, s dětmi. Pracujeme srdcem a vytváříme dětem láskyplné prostředí a bezpečné hranice v prostředí přírody, která skýtá nekonečno možností a příležitostí. Vytváříme prostor pro osobní růst a využití potenciálu každého dítěte. V našich snahách a záměrech nám pomáhá nádherné okolí naší školky, kterým je Přírodní park Horní Berounka a také naše unikátní zázemí, Slamáček, kde můžeme vždy načerpat síly pro další učení, objevování, dobrodružství. 

Zaujala Vás naše činnost? Podpořte naši organizaci.

Kde nás najdete:  Druztová 12, Druztová

Kontaktní osoba: Mgr. Marie Peroutková

Telefon: 732 835 414

Email:  marie.peroutkova@lesniskolkaberounka.cz

Další informace:

https://www.lesniskolkaberounka.cz/

https://www.facebook.com/lesniskolkaberounka

Sídlo: Druztová 12, Druztová

Statutární zástupce: Mgr. Marie Peroutková

Místo působnosti: Plzeň

Pokud si nejste jistí, zda je tato organizace Vaší srdeční volbou, tak se můžete zaregistrovat jako dobrovolník a my s Vámi probereme, jaký druh dobrovolnictví a jaká organizace (nejen) z našeho seznamu by pro Vás byla nejlepší. Ne všechny totiž stále hledají nové dobrovolníky a můžeme tak společně předejít tomu, že by Vás někdo odmítnul a zkazil Vám tak náladu. Až spolu najdeme tu nejlepší volbu, tak samozřejmě zprostředkujeme i její kontaktování.