61. mateřská škola Plzeň

61. mateřská škola v Zátiší je obklopena rozsáhlou školní zahradou, která je vybavena novými hracími a sportovními prvky určeným k pohybovým a zábavným aktivitám našich dětí, (pružinová houpadla, dřevěný šestihran se skluzavkou, houpací most, šplhací stěna, prolézačka, houpačky, vláček, magnetická a kreslící tabule, domečky a kolotoč). Výrobky jsou zhotoveny z borovicového a smrkového dřeva. Kromě herních prvků obsahuje i záhony na drobné dětské zahradničení.

Snažíme se stále o lepší spolupráci rodiny a školy. Každoročně připravíme pro rodiče a děti několik společných akcí, které jsou rodiči velmi kladně hodnoceny., např. (savování na trička, výroba draků, výroba vánočních nebo velikonočních ozdob a přání, malování kamenů, zdobení vánočních stromů na školní zahradě, medvědí odpoledne …)

Naším cílem je, aby děti byly šťastné, rozvíjeli jsme jejich zvídavost, samostatnost a respekt k přírodě.

Díky spolupráci s TOTEM, z.s. za našimi dětmi docházejí Pohádkové babičky a občas navštívíme i my seniorky a seniory z TOTEMu.

Kontaktní osoba: Dagmar Sosnová

Telefon: 724 163 763

Email:  sosnovada@ms61.plzen-edu.cz

Akreditace dle zákona o dobrovolnické službě: NE

Školení pro dobrovolníky a jejich typy: (např.)

  • školení dle vnitřních směrnic

Další informace:

https://61msplzen.webnode.cz/

Smluvní partner: 61. mateřská škola Plzeň, Nade Mží 3, p. o.

Sídlo: Nade Mží 3, 318 00 Plzeň

Statutární zástupce: Dagmar Sosnová

Místo působnosti: Plzeň

Pokud si nejste jistí, zda je tato organizace Vaší srdeční volbou, tak se můžete zaregistrovat jako dobrovolník a my s Vámi probereme, jaký druh dobrovolnictví a jaká organizace (nejen) z našeho seznamu by pro Vás byla nejlepší. Ne všechny totiž stále hledají nové dobrovolníky a můžeme tak společně předejít tomu, že by Vás někdo odmítnul a zkazil Vám tak náladu. Až spolu najdeme tu nejlepší volbu, tak samozřejmě zprostředkujeme i její kontaktování.